Ana Sayfa İş Fikirleri Kahve Dükkanı Bayiliği Açmak İster Misiniz?

Kahve Dükkanı Bayiliği Açmak İster Misiniz?

Türkiye’nin önde gelen bir kahve markasının zincir dükkanları arasında yer almak isterseniz sizler için benzersiz teklifimizi inceleyebilirsiniz.

Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerinde ve bir çok ilde yer alan hemen her alışveriş merkezinde bulunan bilindik bir kahve markasının bayiliği konusunda yatırımcılara fırsat vermekteyiz. Öncelikle belirtmek isterim ki bu doğrudan sadece firmanın isim hakkı bedelini değil, dükkanın sizin belirlediğiniz yere ya da bizim gözlemleyerek size tavsiye ettiğimiz yerde tüm operasyonları konusunda yardımcı olunarak, iç döşeme ve tasarımı, gerekli mal ve malzemelerin alınması gibi konularda yardımcı olmaktayız.

Tüm işler resmi bir şekilde İstanbul’daki genel müdürlükte yönetilir. Sözleşme ve diğer evrak işleri konusunda da güveninizi kazanacağımızı taahhüt ederiz. Böylece aklınızdaki şüphelerin de önüne geçilmiş olunur.

Bu aşamada sizden hiçbir şey talep edilmediğinden bir ödeme yapmanıza da gerek yoktur. Telefonla danışmanınızla görüştükten sonra ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderdikten sonra yatırım için ilk adımı atabilirsiniz.

Bu iş büyük bir kahve markasının zincir şubelerinden birisi olacağı için yatırım bütçenizi de ona göre ayarlamanız gerekiyor. Sermaye tutarınız talep ettiğiniz konuma göre değişkenlik gösterecektir.

İsterseniz sıfırdan bir kurulum yaparak teslim, isterseniz aktif diğer bayiliklerin devri şeklinde görüşmeler yapılabilir.

Bunun için tek yapmanız gereken yorum kısmından bize iletişim bilgilerinizi iletmeniz. Yatırım temsilcisi sizi arayarak detaylar hakkında bilgi verecek olup aklınızdaki sorulara ve merak ettiğiniz tüm konulara cevap verecektir.

Lütfen aşağıdaki yorum ya da iletişim kısmından bizlere Ad, Soyad ve telefon numaranızı iletiniz. Daha sonra yatırım yardımcınız sizinle iletişim kuracaktır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Eklenenler

Konkordato Nedir? Konkordato İlan Eden Firmalar

Son zamanlarda adını pek sık duyduğumuz konkordato özellikle çalkantılı ekonomik dönemlerde karşımıza...

Eksik Rekabet Piyasası

Ekonomide tam rekabet koşullarının sağlanmadığı daha aksak olan piyasalara eksik rekabet piyasası...

Marjinal Tüketim Eğilimi (MPC)

Teoride gelirde meydana gelen artışın tüketim harcamalarını da arttırdığı bilinmektedir. Gelirdeki değişme...

Toplam Maliyet Formülü

Mikro iktisatta üretim teorisinde Toplam maliyet, toplam sabit maliyetler ve toplam değişken...