Ana Sayfa İş Fikirleri Kahve Dükkanı Bayiliği Açmak İster Misiniz?

Kahve Dükkanı Bayiliği Açmak İster Misiniz?

Türkiye’nin önde gelen bir kahve markasının zincir dükkanları arasında yer almak isterseniz sizler için benzersiz teklifimizi inceleyebilirsiniz.

Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerinde ve bir çok ilde yer alan hemen her alışveriş merkezinde bulunan bilindik bir kahve markasının bayiliği konusunda yatırımcılara fırsat vermekteyiz. Öncelikle belirtmek isterim ki bu doğrudan sadece firmanın isim hakkı bedelini değil, dükkanın sizin belirlediğiniz yere ya da bizim gözlemleyerek size tavsiye ettiğimiz yerde tüm operasyonları konusunda yardımcı olunarak, iç döşeme ve tasarımı, gerekli mal ve malzemelerin alınması gibi konularda yardımcı olmaktayız.

Tüm işler resmi bir şekilde İstanbul’daki genel müdürlükte yönetilir. Sözleşme ve diğer evrak işleri konusunda da güveninizi kazanacağımızı taahhüt ederiz. Böylece aklınızdaki şüphelerin de önüne geçilmiş olunur.

Bu aşamada sizden hiçbir şey talep edilmediğinden bir ödeme yapmanıza da gerek yoktur. Telefonla danışmanınızla görüştükten sonra ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderdikten sonra yatırım için ilk adımı atabilirsiniz.

Bu iş büyük bir kahve markasının zincir şubelerinden birisi olacağı için yatırım bütçenizi de ona göre ayarlamanız gerekiyor. Sermaye tutarınız talep ettiğiniz konuma göre değişkenlik gösterecektir.

İsterseniz sıfırdan bir kurulum yaparak teslim, isterseniz aktif diğer bayiliklerin devri şeklinde görüşmeler yapılabilir.

Bunun için tek yapmanız gereken yorum kısmından bize iletişim bilgilerinizi iletmeniz. Yatırım temsilcisi sizi arayarak detaylar hakkında bilgi verecek olup aklınızdaki sorulara ve merak ettiğiniz tüm konulara cevap verecektir.

Lütfen aşağıdaki yorum ya da iletişim kısmından bizlere Ad, Soyad ve telefon numaranızı iletiniz. Daha sonra yatırım yardımcınız sizinle iletişim kuracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Eklenenler

Bayilik Alarak İş Kurmak Mantıklı mı

İş hayatına atılıp iş kurmak isteyenler genellikle ilk olarak bir markanın, firmanın bayiliğini alarak...

Borsa’da Yabancı Takas Oranı ve Önemi

Borsa'da işlem yapanların yakından takip ettiği yabancı takas oranı borsanın yönü hakkında önemli veriler...

Ekonomi Politikası ile Faiz Oranları – TCMB İlişkisi

Türkiye Ekonomisi faiz oranlarının yüksek olmasının temel sebepleri 1- Para Politikası (TCMB), 2- Maliye Politikası (Hükümet), olarak...

Joseph Alois Schumpeter (1883-1950)

Özet Bu çalışma içerisinde Joseph Alois Schumpeter’ın ekonomi bilimine katkıları çağdaş iktisadi düşünce tarihi açısından...