Şantiye Şefi / İmaj Altyapı Üst Yapı San.ve Tic.A.Ş


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  İMAJ-HSY iş ortaklığı olarak BOTAŞ Ceyhan Terminalinde bulunan 16 adet Ham Petrol Depolama Tankı ve boru hatları için; “Bakım Onarım işleri İhalesi” kapsamında temelde 3 ana iş kolu olan “Tank Temizliği, Mekanik Onarımlar ve Kumlama Boyama” faaliyetlerini yürütmeye devam etmekteyiz. Projemizin yükleniciliğini Kasım 2019 tarihinden beri yürütmekte olup bitiş tarihimizi 2024 yılı ilk çeyreği olarak planlanmış bulunmaktayız.

  Yukarıda bahsi geçen projemizde görevlendirilmek üzere; En az 5 yıl deneyimli (minimum 1 adet tank bakım projesi bitirmiş)4 adet Makine Mühendisine ihtiyacımız bulunmakatdır. Adaylardan beklentilerimiz arasında; idaresindeki ekibi koordine ederek BOTAŞ tarafından “Onaylı İş Programına göre” ekip-ekipman organizasyonunu yapabilecek tecrübeye sahip olması beklenmektedir.

 İş Lokasyon itibari ile Adana, Adana Ceyhan ilçesi ve Osmaniye bölgelerine servis imkanımız olmakla beraber, şehir dışından istihdam edilecek adaylar için Yumurtalık ilçesine yakın Lokasyon bulunan firmamıza ait Staff personel yatakhaneli (tek kişilik odalara sahip) KAMP imkanımız da bulunmaktadır.

Aday Kriterleri

Tecrübe: 5 – 15 yıl tecrübeli adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Üniversite Bölümü: Makine Mühendisliği

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Altyapı, Endüstriyel Tesis, Mühendislik Hizmetleri
Departman: Mühendislik
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Personel Sayısı: 4
Ülke/Şehir: Adana(Ceyhan)

İlan Kapanma Tarihi

19 Eylül 2021

Başa dön tuşu