Komi | Roka Galataport / D.ream (Doğuş Restaurant Entertainment&Management)


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ROKA Japon Restoranı

Uluslararası gelişimini sürdüren ROKA markamızın, dünyanın sembolleşmiş şehri İstanbul’da açılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul’un incisi Galataport limanında yeni şubemizi açmanın heyecanı içerisindeyiz.

2004 yılında Londra’da kurulan markamız, İngiliz başkentinde 4 şubeye ulaştı. 2020 yılında açılan ROKA Dubai ilk uluslararası şubemiz oldu. Temmuz 2021’de ROKA Riyad açıldı ve önümüzdeki aylarda Kuveyt de şubelerimize eklenecek. İstanbul’a adım atarak, Zuma ile başlattığımız yolculuğumuzu ve şehirdeki Azumi varlığını genişletmek istiyoruz.

Meşhur robatayaki ızgaralarında hazırlanan lüks ve dünyaca ünlü Japon Mutfağı yemekleri, herkesi kucaklayan ve yüksek enerjili ortamımızda, kişisel etkileyici sunumumuz ile 17 yıldır konuklarımıza servisimizi sürdürüyoruz.

Tutkulu ve enerjik Komi adayları!

ROKA İstanbul’a katılmanız için muhteşem bir fırsat sunuyoruz!

Komi pozisyonu için aradığımız önemli kriterler:

 

          Restoranı aydınlatan bir kişilik

          Mükemmel iş etiği

          İşine yansıyan enerjik bir yaklaşım

          Bilgi ve becerilerini geliştirmeye hevesli

          Tüm konukları memnun etme adına tutku ve istek

          Konuklarımıza unutulmaz deneyimler yaşatmak için kararlı bir tutum ve bağlılık

 

Eğer iş deneyiminiz varsa, yüksek hızlı, yoğun ve üst düzey bir çevrede çalıştıysanız ROKA sizin için uygun yer olabilir! Eminiz ki bu ortamdaki konukların istek ve ihtiyaçlarını anlıyorsunuz ve konuklarımıza unutulmaz anlar yaşatma arzumuza katkıda bulunmak istiyorsunuz.

ROKA deneyimi enerji, karizma ve dikkat üzerine kuruludur; her konuğumuza kendilerini evlerinde hissettirme imkanı sunmaktan gurur duyuyoruz. Restoranlarımızda parlak biçimde ışıldayan çalışanlarımız büyüleyici bir karaktere, ‘yapabilirim’ yaklaşımına ve Japon mutfağı ve tarzı hakkındaki anlayışlarını geliştirme isteğine sahiptirler – Bu sen misin?

ROKA ve Azumi grubundaki diğer markalarımız için gelecekteki genişleme planlarımız ile, ailemize katılıp kendi hikayenizi başlatmanın tam zamanı…

ROKA’yı okudunuz, şimdi görme zamanı! Tarzımıza, kişiliğimize ve aile kültürümüze sosyal medyada bir göz atın: İnstagram:rokadubaiofficial

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Lise(Mezun)

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Restaurant – Cafe – Bar
Departman: Yiyecek ve İçecek
Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı
Personel Sayısı: Belirtilmemiştir
Ülke/Şehir: İstanbul(Avr.)

İlan Kapanma Tarihi

18 Ekim 2021

Başa dön tuşu