İş Fikirleri

Hazır Sanal Ofis Kiralama

Son dönemde adını sık duyduğumuz hazır sanal ofis hizmetleri de her geçen gün artmaktadır. Çünkü insanlar serbest çalışma, iş kurma gibi şekilde faaliyet gösterirken ya da henüz kurdukları işlerin başlangıcında belirli bir lokasyona bağlı kalmak istemezler. Çokta ihtiyaç duymayacakları bu tür merkezler için ofis ihtiyaçları da yoktur. Ama bazı işleri yürütmek için de ofis ihtiyacı duyarlar.

Bu nedenle bu tür faaliyetler yürütmek isteyenlere sanal ofis kiralama hizmeti yürütebilirler. Adını sık duyduğumuz bu hizmeti yakın zamanda küçük orta tüm firmaların tercih edeceğe benziyor. Zaten dijitalleşmeyle birlikte sadece ofisler değil iş kolları da bu yana kaymış durumda.

Neden Sanal Ofis Tercih Edilir

Bunun temel nedeni maliyetleri düşürme ihtiyacıdır. Yüksek ofis kira ve diğer ofis giderleri göz önüne alınırsa orta ölçekli iş yapanların ve çok sık ofis ihtiyacı olmayanlar bu yola giderler. Sanal ofis hizmeti ile bir lokasyonda sizin temsilciniz bulunur. Tüm adresleriniz, iletişim bilgileriniz hatta sekreter hizmeti ile gelen telefon aramalarınız bu hazır sanal ofise bağlanır. Bu şekilde de sizi temsil eden ofis çalışanları sizin adınıza görüşme ve yazışmaları yürütürler. Bu şekilde bir merkeze bağlı kalmadan kendi ofisinizi açmadan sanal bir ofis hizmeti kiralayarak bu hizmetten yararlanılabilir.

Sanal Ofis Nasıl Kiralanır

Sanal ofis hizmeti genellikle büyük şehirlerde olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerin yanı sıra her şehirde sanal ofis hizmeti tercih edilebilir. Baktığımız zaman özellikle sanal ofis Anadolu yakası ve Avrupa yakası ile Ankara’nın çoğu bölgesinde gruplanmıştır.

Sanal Ofis Fiyatları

Sanal ofis fiyatları değişkenlik gösteren bir kavramdır. Çünkü ihtiyacınız ve talepleriniz doğrultusunda fiyatlandırma değişecektir. Özellikle İstanbul hazır ofis fiyatları ile Ankara fiyataları arasında ciddi farklar olduğunu göreceksiniz. Bunlara ek olarak tercih ettiğiniz yerin büyüklüğü, sekreterlik hizmeti gibi özelliklerde arttıkça daha fazla maliyet karşınıza çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu