Evlere İş Veren Yerler’e Nasıl Ulaşabilirsiniz

31
10977

Sizlere evlere iş veren yerler ve telefon numaraları bulma konusunda faydalı olabilecek ve bu firmalara nasıl ulaşabileceğiniz hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağız. Çünkü araştırma yapmadan firmalara ulaşmadan sadece bekleyerek ve düşünerek bir şeyler yapmak çok zor. Bu nedenle işe evlere iş veren yerler ve telefon numaraları araştırması yaparak ön bilgi toplayarak işe koyulabilirsiniz. 2019 yılında sürekli güncelleyeceğimiz bu sayfamızda nasıl ulaşabileceğinize değineceğiz.

Öncelikle ne iş yapmak istediğinize karar verin
Para kazanmak istediğiniz için sabırsız olduğunuzu tahmin ediyorum. Ama öncelikle sabırlı olmalısınız ve ne iş yapmak istediğinize karar vermenizde fayda var. Çünkü tüm numaraları arayarak iş yapmak istiyorum derseniz hataya düşersiniz. Herkes her işi yapabilir ama herkes bir işte uzmanlaşamaz. Bu nedenle firma ile iletişim kurmadan önce ne iş yapmak istediğinize karar vermeniz size faydalı olacaktır.

İş Hakkında Bilginiz Olsun
Bir iş yapmak istiyorsanız ve iş veren yerlerle iletişim kurduğunuzda mutlaka o iş hakkında bilginiz olması gerekir ki daha sağlıklı konuşabilesiniz. Bu nedenle hangi işi yaparsanız yapın mutlaka onun hakkında bilginiz olmalı. Yapabildiğinizi onlara göstermeniz gerekir.

Tecrübelerinizden Bahsedin
Herkes her işi yapabilir ama herkes bir işte uzmanlaşamaz. Burada sizi bir adım önde tutacak olan şüphesiz tecrübeniz olacaktır. Daha önce yaptığınız ya da yapabileceğiniz başarılı bir şekilde teslim ettiğiniz tecrübelerinizi anlatın. Böylece bu sizi rakiplerinize göre bir adım öne taşıyacaktır.

İş Veren Firmalara Nasıl Ulaşabilirsiniz
Bunun için biraz Pazar araştırması yapmanız gerekir. Zaten ne iş yapmaya karar verdiğinizde zaten az çok o firmalar hakkında bilgi sahibi de oluyorsunuz. Bir defa işin ucundan tuttunuz mu zaten arkası geleceği görüşündeyiz. Hatta sadece telefonla ulaşmak yerine doğrudan onların iş yerlerine giderek talebinizi iletebilirsiniz. Belki de onların aklında böyle bir düşünce olmasa da bu teklifiniz onlara da sıcak gelecektir. Örneğin evde kına paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları arıyorsanız doğrudan o işi yapan yerleri internetten araştırarak iletişim kurabilirsiniz.

Hangi Firmalar Eve İş Verir
Bunun için el emeği yoğun iş yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Daha büyük fabrika ve otomasyonla çalışan fabrikalar yerine el emeğine dayalı daha küçük, tekstil, konfeksyion, incik boncuk işi yapan, örgü dantel işi arayan veya hediyelik ürünler üreten firmalar bu konuda daha ön plana çıkıyor. Ayrıca evde kına paketleme işi veren firmalar da son zamanlarda çoğaldığını görüyoruz.

Bu firmalara nasıl ulaşabilirsiniz.
Ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul ek iş konusunda en avantajlı illerden birisi İstanbul’da eve iş veren yerler için fazla aramanıza gerek yok. Çünkü bu tür girişimlerin bir çoğu aynı bölgede toplanmış durumda. Özellikle İstanbul’da Anadolu Yakası bu tür firmalarla yoğunlaşmıştır. Avrupa Yakası da evlere iş veren yerler için uygun bir bölge gibi duruyor. Ümraniye, Esenyurt gibi ilçeler bahsettiğimiz yoğun bölgelerdir.
Ayrıca bir diğer büyük ilimiz İzmir, hem turizm hem de ticaret açısından her dönem önemini korumuştur. İzmirde evlere iş veren yerler için de yine Basmane, Alsancak, Konak gibi yoğun yerler ile limana yakın orta ölçekli işletmelerin yoğunlaştığı bölgeleri ziyaret edebilirsiniz. Bursada evlere iş veren yerler ise daha çok tekstil ürünlerinin ve tarımsal fabrikaların yoğunlaştığı bölgeleri ziyaret edebilirsiniz.

Bu konulara dikkat ettikten sonra yapabileceğiniz birkaç öneri hatırlatmakta fayda var. Özellikle evde paketleme işi bu iş için paha biçilmez bir seçenek. Özellikle evde kürdan paketleme işi genellikle bir çok işletmenin tercih ettiği bir yöntem. Üretilen ürünler evde kürdan paketleme işi yapmak isteyenlere verilerek ambalajlanıp satılabilir hale getirilir. Bir diğer avantajlı seçenek ise çorap paketleme işi ile de güzel ve kolay seçenekler arasında yer alıyor. Ayrıca evde kına paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları 2019 için düğün ve kına, nişan organizasyonları yapan yerlere bakmanız ve onlarla iletişim kurmanız konusunda detaylarını verdiğimiz adımları takip ederek kazancınızı arttırabilirsiniz.

31 Yorum

  1. Gayet kolay basit anlatım olmuş diğer ilanınızda bahsetmişsiniz o da bana çok faydalı oldu kesinlikle tavsiye ederim buradaki adımları ve iş ilanları için yapmanız gerekenleri.

    • Günümüz ekonomik şartlarında çoğu kişi buna ihtiyaç duyuyor. Bol kazançlar.

  2. Merabalar öncelikle kolay gelsin Avcıları/İstanbul da ikamet ediyorum 5 kisilik bir ekibim bulunmakta paketleme özellikle tercihimdir

  3. Merhabalar evde iş yapmak istiyorum küçük kızım var dışarıda çalışmam suan imkansız geri dönüş yaparsanız çok sevinirim acil..

  4. Bursa/Nilüferde oturuyorum. Paketleme, etiket yapistirma, kutu ve davetiye katlama gibi isleri yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim.
    0533 960 48 87

  5. Bursa’da ikamet etmekteyim geleneksel el sanatları mezunuyum el becerim vardır usta ögreticilik yaprım ama işsizim bu tür işler daha öncefe çok yaptım ve yine yapıp evime katkıda bulunmak istiyorum

  6. Evde ek iş paketleme yapmak istiyorum küçük çocuğum olduğu için başka işte calisamiyorum yardımcı olabilirmisiniz çok sevinirim ismim ayşegül konya karatay da ikamet ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim acil iş lazım 05388980195

Cevap Ver

Yorumunuzu yazınız!
adınızı yazın