Evde Boncuk İşi Yaparak Kazanç Sağlayın

3
860

Birçok kişinin evde boncuk işi yaparak ya da kazanç sağladığını biliyoruz. Bizde evde boncuk işi hakkında detay vererek evlere boncuk işi veren firmalar hakkında birkaç şeye değineceğiz. Siz de buradaki yazımız üzerinden talebinizi belirterek bu firmalara ulaşabilir ve size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evde Boncuk İşi

Eğer daha önce yaptıysanız ya da benzer diğer işler hakkında bilginiz varsa evde boncuk paketleme işi yapılabilecek en kolay ve zevkli işler arasında geliyor. Küçük küçük boncukları poşetlere doldurarak hazırlıyorsunuz. Zaten işin eğlenceli kısmı da buradan geliyor. Rengarenk ve kimisi kokulu olan bu boncuklar sıkılmadan bu işi yapmanıza olanak tanıyor. Kimi zaman evde boncuk paketleme gerekse boncuk dizme işi olsun ya da benzer herhangi bir yöntemle bu iş yapılabilmektedir. Sizlere iş veren firmalar bu işlemlerden hangisini nasıl yapılacağını anlatacaktır.

Evde Boncuk Paketleme İşi Nasıl Yapılır
Oldukça eğlenceli ve kolay olduğunu söylediğimiz bu ek gelir yöntemi için boncuk üreticilerinden alacağını aynı renklerdeki boncukları iş verenin talebi doğrultusunda paketleme yaparak onlara iletiyorsunuz. Bu sayede ayda 1500-2000 TL ek gelir kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Yapımı ve teslim etmesi kolay olduğundan kısa sürede işleri yetiştirebilir ve çok daha büyük partiler halinde işler alabilirsiniz.

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar

Sizin de evde boncuk işi nereden alabilirim sorusunu sorduğunu duyar gibiyim. Evde boncuk işi veren firmalar hakkında şöyle bir açıklama yapabiliriz. Bu açıkçası her konuda olduğu gibi en çok merak edilen şeydir. Çünkü herkes ek iş yapmak istiyor ama evlere boncuk işi veren firmaların telefon numaraları nereden bulunabilir, nasıl iletişim kurulur pek bilgi verilmez. Bu konuda size bir iki öğüt niteliğinde bilgi verirsek bulunduğunuz şehirde hangi fabrikaların ya da firmaların bu işi yaptığını tespit ediniz.

Örneğin İstanbul ilinde hangi firmalar boncuk üretimi yapıyor. Ya da Bursa’da evde boncuk paketleme işi veren firmaları sıralayınız. Kocaeli evde boncuk işi için en uygun yerler neresi veya sakaryada boncuk işi için hangi atölye ya da dükkanlar uygundur şeklinde bir araştırma yaparak onların sayfalarından telefon numaralarını arayarak kendinizi tanıtıp bu işi istediğinizi belirtip iş talep edebilirsiniz. En çok ve yoğun şekilde evde boncuk paketleme işi olabilecek iller İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Kocaeli, Gaziantep, Antalya gibi büyük şehirlerdir. Özellikle iplik, dokuma gibi atölyeler ile boncuk satan dükkanların yoğun olduğu bölgeler en uygun alanlardır. Sadece firmalar değil tuhafiye gibi dükkanlarda işlerine yetişemediği zamanlarda dışarıdan bu tür destekler alabilir. Lütfen boncuk yapısının küçük olmasından dolayı çocuklu aileler çocuklarınıza dikkat edin.

Bazı durumlarda sizlere teslim edilen boncuklar için kapora talep edilir. Bu konuda çok dikkatli olmanızı ve daha önce duymadığınız ve güvenmediğiniz kişilere itibar etmeyiniz.  Özellikle bu ek iş ilanları gibi sitelerden başkalarının görmesi, duyması için talep ettiğiniz işler için dikkatli olmalısınız. Çünkü evde iş imkanı ararken ve ek iş yaparak  gelir etmeyi planlarken elinizdekinden de olmanızı istemeyiz.

Boncuk dizme işi başta olmak üzere bir çok konudaki iş ilanları ve diğer en güncel içeriklerimizi takip ederek kendinize uygun en avantajlı işi tercih edebilmeniz için diğer konularımıza göz atmanızı öneririz. Sürekli güncellediğimiz evde boncuk işi için yayınladığımız ilanları ve evlere boncuk işi veren evlere iş veren yerler ve telefon numaraları gibi güncel bilgilere yer verdiğimiz evde paketleme işi içeriklerimize göz atabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Evde boncuk işi yapmak istiyorum ek iş olarak pazarcyimda boncuk işini çok severim bana yardımcı olabilirsiniz sevinirim ben ev hanımının evde boş durmayı sevmiyorum o yüzden evde oturmayı tercih ediyorum

Cevap Ver

Yorumunuzu yazınız!
adınızı yazın